ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Митровић већ почео да се доказује НОВОМ шефу, снаге су одмерили и Матић и Миливојевић (ФОТО)

24.11.2018. 16:52
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

На програму су утакмице 13. кола.

После репрезентативне паузе настављено је такмичење у Премијер лиги Енглеске. Фулам је угостио Саутемптон, а резултат на полувремену био је 2:1. Повели су гости у 18. минуту, голом Стјуарта Армстронга, да би убрзо уследило изједначење. Стрелац гола за егал био је Александар Митровић, главом после асистенције Максима ле Маршанда, да би преокрет донео Андре Ширле у 44. минуту.

ЛА ЛИГА: Реал ШОКИРАН у гостима (ФОТО)

ПРЕД ДУЕЛ СА ЗВЕЗДОМ: Анћелоти ПРОДАО везисту! (ФОТО)

У наставју, уследило је ново изједначење, у 53. минуту, али је у 63. минуту поново погодио Митровић, за коначних 3:2 и за други тријумф у сезони, а први за Клаудија Ранијерија, у својој дебитантској утакмици на клупи Фулама. Када је реч о Митровићу, ово му је седми овосезонски гол у 13. утакмици. Нема сумње да ће нападач репрезентације Србије "функционисати" и под Италијаном.

У осталим мечевима, противник Црвене звезде у Лиги шампиона, Ливерпул је на гостовању Вотфорду победио са 3:0. Редси Јиргена Клопа су голове давали у другом полувремену. Стрелци од 67. до 89. минута били су Мохамед Салах, Трент Александер-Арнолд и Роберто Фирмино. Убедљив је био и Манчестер сити који је гостовао Вест Хему и декласирао га са 4:0.

У дуелу Манчестер јунајтеда и Кристал Паласа није било голова, а све време на супротним странама били су Немања Матић и Лука Миливојевић.

БОМБА: Љајић се наместио и погодио, даљина НИЈЕ проблем (ВИДЕО)

У лондонском дербију, Тотенхем је био убедљив против Челсија - 3:1.