"РАТ" СА ЛУДОГОРЕЦОМ: Статива и ПРОМАШЕН ПЕНАЛ, Звезда ОДОЛЕЛА офанзиви Бугара! (ВИДЕО)

01.02.2020. 16:46
Crvena zvezda - Ludogorec
Црвена звезда - Лудогорец / Извор: Србија Данас

Играло се као за бодове.

Фудбалери Црвене звезде савладали су Лудогорец у Белеку на контролном дуелу са 1:0 (1:0). Једини гол на мечу дело је Марка Гобељића у 27. минуту утакмице, а у другом полувремену су виђена бројна узбуђења. Бугари су погодили оквир гола у 56. минуту, а у том делу меча пропустили су још неколико одличних прилика, док је нападач српског шампиона Милан Павков пропустио шансу да реализује пенал пет минута пре краја и обезбеди својим саиграчима миран финиш.

Анђушић ПОТПИСАО за Звезду!

БРУТАЛНО ПОЈАЧАЊЕ: Ларкин игра за Турску у борби за Олимпијске игре! (ФОТО)

ВУЛИЋ О ДОЛАСКУ САНОГА: Не плашим га се, али више волим да играм на ОВОЈ позицији (ВИДЕО)

Ток првог полувремена можете погледати ОВДЕ.

Лудогорец је знатно офанзивније отворио друго полувреме. У 56. минуту стативу је погодио Чибота, незгодним ударцем, а два минута касније Борјан је морао да интрвенише после ударца у оквир гола Црвене звезде.

Дејан Станковић, тренер црвено-белих, је извршио бројне измене у другом делу сусрета у коме је виђена нешто мирнија игра, после грубости Бугара у првом полувремену. Ипак, у 70. минуту меча, дошло је до "кошкања" Павкова и Моција, али се све убрзо смирило пошто им је судија доделио по жути картон.

Наредних десетак минута игре обележили су прекиди и промене, али без великих прилика. Црвено-бели су организовано бранили стечену предност из првог дела, а Бугари су "јалово" нападали, па чувар мреже канадске репрезентације није имао превише посла све до саме завршнице. У 78. минуту Милан Родић је спасао чист гол, испречивши се на гол линији када је зауставио ударац једног од резервиста клуба из Разграда, Питона.

У 82. минуту Његош Петровић је одлично шутирао са дристанце, лопта је "пропала", али је голман Стојанов одличном парадом избацио у корнер. Само три минута касније оправдано је досуђен пенал за црвено-беле, али је шут Милана Павкова са беле тачке одбранио голман Лудогореца.

До краја сусрета није дошло до промене резултата, а наредни меч црвено-бели играју већ у недељу против Цеља, док је 5. фебруара заказан тест са Дуњавском Стредом из Словачке.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЛУДОГОРЕЦ 1:0 (1:0)

СТАДИОН: У Белеку

СТРЕЛЦИ: Гобељић у 27. за Црвену звезду

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Дегенек, Боаћи, Бабић, Петровић, Николић, Родић, Гаврић, Јованчић, Бен, Гобељић.

ЛУДОГОРЕЦ: Илијев, Манолев, Терзиев, Сисињо, Форстер, Бађи, Марселињо, Оливеира, Соуза, Чибота, Бакслов, Швиерчок.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

ДРАМА У ДОХИ: Мајсторија Тошића и ПЕНАЛИ, Партизан СРУШИО Локомотиву!

ДОК СЕ НОЛЕ СПРЕМА ЗА ФИНАЛЕ МЕЛБУРНА: Јелена и Стефан морају да РЕШЕ важне школске ПРОБЛЕМЕ