РЕМИ У МАДРИДСКОМ ДЕРБИЈУ: Реал повео голом Роналда, Гризман обрадовао Јорганџије

08.04.2018. 19:02
Antonio Grizman, Mateo Kovačić
Антонио Гризман, Матео Ковачић / Извор: Реутерс

Без победника на „Сантјагу Бернабеу“.

Фудбалери Реала и Атлетика ремизирали су у мадридском дербију 1:1 (0:0), који је одигран у оквиру 31. кола шпанског првенства.

Коларов после БОЛНОГ пораза и уочи 2 ВАЖНА меча зна шта је потребно Роми (ФОТО)

ОБЕЗБЕДИО ЈЕ ПОБЕДУ ТОРИНУ: Огласио се Љајић после гола, навијачи ДОБРО прочитајте

Први гол је виђен у другом полувремену, Герет Бејл је центрирао са левог бока, а Роналдо ухватио волеј и погодио супротан угао немоћног Јана Облака. Ипак, предност Реала трајала је само неколико минута, а онда се Антонио Гризман нашао на правом месту, покупио је одбијену лопту и погодио празан гол за 1:1.

Јорганџије сада имају 68 бодова на другом месту, Краљеви су корак иза са 64 бода, међутим, Валенсија има прилику да престигне екипу Зинедина Зидана уколико вечерас савлада Еспањол.

Реал је био бољи ривал у данашњем дербију на стадиону "Сантјаго Бернабеу" иако Зидан није на терен послао најјачи састав, чувајући снаге за реванш четвртфинала Лиге шампиона са Јувентусом следеће недеље.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.