ШАМПИОН ПАО НА ОЛИМПИКУ: Сергеј МАЈСТОРИЈОМ срушио Јувентус! (ВИДЕО)

07.12.2019. 22:46
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Реутерс

Један од дербија 15. кола италијанског шампионата.

Фудбалери Лација савладали су Јувентус са 3:1 (1:1) у 15. колу Серије А. Одлучујући гол на "Олимпику" дело је српског репрезентативца и најбољег везисте на Чизми, Сергеј Милинковић-Савића који је сјајно примио лопту у 74. минуту и матирао голмана гостију Шћешног за други погодак "Небескоплавих".

СУПЕРЛИГА: Жандер и Томане за СЈАЈНУ увертиру Звезде пред Олимпијакос (ВИДЕО ФОТО)

БОМБА У КОНТРА УГАО: Ђурђевић БРУТАЛНИМ ударцем донео КЉУЧНУ победу Хихону! (ВИДЕО)

АБА ЛИГА: Како сад у Евролигу? После ИСХОДА меча Будућност - Цедевита више ништа неће бити исто за ВЕЧИТЕ (ВИДЕО)

Гол Србина можете погледати у видеу.

Њему је фантастичан пас иза леђа одбране Јувентуса послао Луиз Алберто.

"Стара дама" је боље почела меч и повела преко Кристијана Роналда после 25 минута игре. Веома битан гол у надокнади првог дела постигао је Фелипе, такође на асистенцију Луиза Алберта који је упутио перфектан центаршут са левог бока.

Битан детаљ виђен је у 69. минуту када је Колумбијац Квардадо зарадио црвени картон, а пет минута касније погодио је наш ас. Победу Лацијала потврдио је Каиседо у петом минуту надокнаде времена.

У осталим мечевима дана, Аталанта је у 94. минуту сломила отпор Вероне (3:2), док су на "Фријулију" Удинезе и Наполи поделили бодове (1:1).

Актуелни шампион није успео да искористи реми Интера против Роме, па су "Нероазури" и даље на челу табеле са 38 бодова, Јуве је на 36, док су Лацијали трећи са 33 освојена бода.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка фудбалера Марка Боријела

ЗАПАЛИО ЈЕ АРЕНУ У РИЈАДУ: Ево како је Нурмагомедов ДОЧЕКАН пред меч Џошуе и Руиза (ВИДЕО)

ГОЛГЕТЕР УБИЦА! Шампион Копа Либертадорес на прагу црвено-белих!

СКАНДАЛ ПРЕ ПОЧЕТКА МЕЧА: О потезу Ентони Џошуе бруји цео свет... (ВИДЕО)