ПОБЕДА ПО МУРИЊОВОМ РЕЦЕПТУ: Милинковић-Савић капитулирао на Олимпику, три бода остају Роми (ВИДЕО)

28.11.2021. 20:12
Žoze Murinjo
Жозе Мурињо / Извор: Реутерс

Минималац за три бода.

Фудбалери Роме победили су Торино код куће 1:0 у 14. колу Серије А и уписали други узастопни тријумф, после исто толико пораза заредом.

ДА ЛИ СТЕ ВИДЕЛИ КАКВУ БОМБУ ПОРЕД СЕБЕ ИМА ЈОВИЋ? Навијачи Партизана му скидају капу, Ива је ПРЕЛЕПА (ФОТО)

"МОРАШ ДА СЕ МУЧИШ!" Станојевић је после Вождовца највише о ЊЕМУ причао

РУТИНСКИ И РЕЛАКСИРАНО: Звезда савладала Спартак, Бен погодио двапут - једном КОМИЧНО (ВИДЕО)

Теми Ејбрахам донео је славље екипи Жозеа Муриња у 32. минуту меча на Олимпику. Енглески нападач је искористио асистенцију Хенриха Мхитарјана и прецизним ударцем матирао Вању Милинковић-Савића за четврти погодак у новом клубу.

Могао је доскорашњи шпиц Челсија лако и до петог гола, али је у финишу полувремена Милинковић-Савић изашао као победник.

Вучица је у другом полувремену потпуно препустила лопту Биковима, који су имали чак 71 одсто поседа. Ипак, „мурињовска“ одбрана сачувала је мрежу и донела три бода Римљанима.

Рома је пета на табели са 25 бодова, три мање од четвртопласиране Аталанте. Торино је 13. са 17 поена.