СЕРИЈА А: Сергеј испалио БОМБУ! Еврогол Србина и АСИСТЕНЦИЈА донели победу Лацију (ВИДЕО)

05.12.2020. 16:02
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Профимедиа

Мајсторија.

Фудбалери Лација уписали су пети овосезонски тријумф у Серији "А". Римљани су у 10. колу савладали дебитанта Специју на гостовању (2:1), а домаћин је и после овог меча остао без победе код куће.

У МАЛМЕУ НЕ ПРАШТАЈУ: Ибра је ИЗДАЈНИК, не заслужује НИШТА (ВИДЕО)

МИЛОЈЕВИЋ БЛИСТА ОД СРЕЋЕ: Веровали или не Фејса је ДАО ГОЛ (ВИДЕО)

ФСС ПРЕЛОМИО: Бивши првотимац Звезде добија ФУНКЦИЈУ!

Челси дуго не зна за пораз у Премијер лиги и делује да ће бити конкурентан за титулу - вечерас (21.00) на Стамфорд стиже Лидс, а квота на кеца је 1,60, док је kombinazzija 1&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Лидс.

Наиме, небеско-плави су успели да сачувају предност стечену на полувремену, а меч је обележила "лепотица" Сергеја Милинковић-Савића.

Репрезентативац Србије је у 33. минуту мајсторски извео слободан ударац, на око 20 метара од гола домаћег голмана Проведела, који се том приликом није ни помакао и Сергејева "бомба" десницом завршила је у његовој мрежи.

Иначе, вођство Лацијалима донео је Ћиро Имобиле, већ у 15. минуту, на асистенцију, погађате кога. Наравно, Милинковић-Савић је и код поготка искусног нападача одрадио највећи посао, пославши лопту у празан простор капитену Римљана.

Специја је до краја утакмице успела само да ублажи пораз. До почасног гола, домаћин је дошао поготком Француза Нзоле Ембале у 64. минуту.

Погледајте како изгледа Адела Смајић, ћерка легенде Партизана Адмира Смајића.