ШТА УРАДИ ЧОВЕЧЕ?! Ово је ПРОМАШАЈ СЕЗОНЕ у Суперлиги, са пет метара пребацио ПРАЗАН гол! (ВИДЕО)

26.02.2020. 21:55
FK Spartak
ФК Спартак / Извор: Фото: Youtube/Printscreen/Superliga Србије

Детаљ који је обележили 23. коло шампионата Србије.

Фудбалери Спартака савладали су лучанску Младост са 3:1 у 23. колу Суперлиге Србије, а меч је обележио невероватан промашај играча "Голубова" Стефана Шормаза.

ОДЛИЧНА УВЕРТИРА ЗА ДЕРБИ: Марковић, Матић и Милетић ТОРПЕДОВАЛИ Пролетер, Саво ОДМАРАО пред Звезду! (ВИДЕО ФОТО)

ЗВОНЕ СВАДБЕНА ЗВОНА: Жени се Никола Јокић! Одлучено и где ће се одржати свадба ДЕЦЕНИЈЕ!

ДРАМА У СРЕМУ: Мигранти покушали да УЂУ на имање Новака Ђоковића!

Суботичани су имали прилику да поведу са 2:0, лопта је тада дошла до Денковића који је погодио стативу. Одбитак је стигао до Шормаза који је био неометан надомак петерца, али је лопту послао далеко од оквира гола.

Поменуту ситуацију можете погледати на 3:27 видео снимка.

Шормаз се ипак уписао у стрелце у 89. минуту, а претходно су мрежу Лучанаца тресли Срећковић и Денковић, из пенала. Почасни гол гостију дело је Бојовића два минута пре краја сусрета.

Погледајте како изгледа Хелен Стелинг Холт, девојка Рајана Гигса.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Војводина СИЛНА против Нишлија! ТСЦ се не шали, Чука ПРИЗЕМЉИО Змајеве!

ОНА МУ ЈЕ УКРАЛА СРЦЕ: Овако је почела ЉУБАВ Јокића и Наталије! (ФОТО)

БАМБИ, СРЕЋНО! Милошевић упутио ЕМОТИВНУ поруку Тошићу на растанку!