СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Младост дочекала после ДВЕ године! Дерби на Брду РАЗОЧАРАО

10.04.2021. 21:34
FK Voždovac
ФК Вождовац / Извор: МН Press

Змајеви поново кикснули.

Уводни мечеви 31. кола Суперлиге Србије нису донели већа изненађења. Само три гола на исто толико утакмица, а гости су однели слађи бод са Душановца и Бановог брда.

ИБРА У СВОМ СТИЛУ: Бриљирао па добио ЦРВЕНИ КАРТОН! Шта ли је ПРИГОВОРИО судији?

КОНАЧНО СЕ И ТО ДЕСИЛО: Ливерпул остварио прву ПОБЕДУ у 2021

НЕПОРАЖЕНИ ДО ТИТУЛЕ ИЛИ 100 ДАТИХ ГОЛОВА: Ево шта је тренер Звезде ИЗАБРАО

Чукарички није успео да сломи отпор ТСЦ-а у малом дербију, док је Пролетер остао непоражен у Заплањској. Са друге стране, Вождовац је наставио лошу резултатску серију и, уколико не крену са победама, Змајевима се смеши сеоба у нижи ранг.

Домаћин је повео преко бившег бека Црвене звезде Стефана Хајдина, а изједначио је Стефан Томовић у 58. минуту из пенала. Новосађани су пропустили прилику да изједначе, имали су и играча више после искључења Александра Богдановића, али нису искористили бројчану надмоћ.

Једину победу у суботњем програму остварила је Младост савладавши Спартак са 1:0. Лучанци су победили "плаве голубове" први пут од септембра 2019. године, када је 2:0 било на истом терену. Тријумф домаћину донео је Милан Бојовић у 55. минуту, који је наставио сјајну голгетерску серију у пролећној сезони.