ЕВЕРТОН СВЕ ДАЉИ ОД ОПАСНЕ ЗОНЕ: Важна победа на гостовању

29.10.2023. 16:12
Everton
Евертон / Извор: Реутерс

Чекићари пали пред својом публиком.

У првом недељном мечу десетог кола Премијер лиге, фудбалери Евертона су славили на гостовању Вест Хему резултатом 1:0.

КАПИТЕН ХЕТ-ТРИКОМ СРУШИО МЛАДОСТ: Славље Крагујевчана!FK Radnički Kragujevac

КАПИТЕН ХЕТ-ТРИКОМ СРУШИО МЛАДОСТ: Славље Крагујевчана!

МБАПЕ СПАСИЛАЦ ”СВЕТАЦА”: Брест ваљано намучила ПСЖKilijan Mbape

МБАПЕ СПАСИЛАЦ ”СВЕТАЦА”: Брест ваљано намучила ПСЖ

ШПАНЦИ САЗНАЈУ: Џуд Белингем ће добити награду за најбољег младог фудбалера ЕвропеDžad Belingem

Без озбиљнијих прилика је протекло прво полувреме, а Карамеле до гола долазе у 51. минуту, практично из прве праве претње пред голом домаћина. Одлично је лопту у казненом простору примио Доминик Калверт-Луин и без оклевања шутирао за 1:0.

Најбољу шансу на утакмици Вест Хем је имао у првом минуту надокнаде. Мохамед Саид Бенрама је шутирао, али није то довољно било да превари Пикфорда и донесе домаћима бар бод на овом мечу.

Евертону је ово трећа победа у сезони и померила га је на 15. место на табели. Вест Хем је претрпео други везани пораз, а ово му је трећи меч заредом без победе у лиги.