ВРАТИО СЕ ПОСЛЕ ПОВРЕДЕ И ОДМАХ ЗАТРЕСАО МРЕЖУ: Боаћи пуца од самопоуздања пред меч са Тотенхемом

02.11.2019. 20:25
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: Фото: ФК Црвена звезда

Нападач Црвене звезде погодио мету у Новом Саду.

Фудбалери Црвене звезде савладали су Пролетер у Новом Саду резултатом 2:0 у утакмици 15. кола Суперлиге Србије, а после скоро месец дана се на терен након повреде вратио Ричмонд Боаћи. Нападач из Гане је у игри провео пола сата и одмах је успео да се упише у стрелце.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Гарсија и Боаћи пробили бедем Пролетера за 100. победу Милојевића (ВИДЕО)

ПАО И ПРОЛЕТЕР: Милојевић ОТКРИО шта је ОДЛУЧИЛО на Карађорђу

КАКО ЈЕ МИХА ОВО ПРЕЖИВЕО?! Болоња ВОДИЛА против ЗАХУКТАЛОГ великана, а онда је уследила КАТАСТРОФА (ВИДЕО)

Боаћи је пресрећан јер се на терен вратио на најбољи могући начин.

- Драго ми је што сам ушао у игру и постигао гол. Сваком фудбалеру је најважније да игра, а поготком у Новом Саду сам показао да је повреда прошлост. Голови су кључни за самопоуздање сваког нападача и желим да будем што ефикаснији. Наравно, тимски резултат је најважнији на крају, али прија ми када се упишем у листу стрелаца. Велики део посла урадио је Јевтовић, иако је ушао само минут пре читаве акције. Изборио се за лопту, сјајно ми асистирао и није ми било тешко да је спроведем у мрежу - рекао је нападач црвено-белих.

Центарфор шампиона Србије је похвалио амбијент на "Карађорђу".

- Увек је лепо играти у Новом Саду. Трибине буду пуне наших навијача, стално се чује песма и када је тако, онда је много лакше играти. Захвалио бих се свим звездашима који су били данас на утакмици, чиме је направљена лепа увертира за сусрет са Тотенхемом који играмо у оквиру Лиге шампиона. На терену није било лако, али најважније је да смо тријумфовали и да је наша мрежа мировала.

Фудбалере Црвене звезде у среду од 21 час на стадиону "Рајко Митић" очекује меч четвртог кола групне фазе Лиге шампиона против Тотенхема.

- Окрећемо се утакмици са Тотенхемом. Верујемо у себе и знамо да наши навијачи имају велика очекивања. Даћемо све што је у нашој могућности да остваримо позитиван резултат и уверен сам да ћемо приредити добру фудбалску представу - поручио је Боаћи.

Погледајте како изгледа Даница Гајић, супруга Милана Гајића.

НИНКОВИЋ СЕ СВАЂАО СА САИГРАЧЕМ ЗБОГ ПЕНАЛА, ПА ИЗАШАО СА ТЕРЕНА! Занети ОПЛЕО по њему: ОДВРАТАН је!

РЕЧИ КОЈЕ КИДАЈУ СРЦЕ: Навијачи Интера на чистом СРПСКОМ ЈЕЗИКУ послали ПОРУКУ Михи! (ФОТО)

ЗАВРШНИЦА СЕЗОНЕ У ШВЕДСКОЈ ЗА ИНФАРКТ: Нови шампион дошао до титуле после 0:2 на полувремену (ВИДЕО)

ФРКА У МИНХЕНУ! Да ли је Ковач прошлост? Хрват о останку у клубу!

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Сити и Ливерпул направили у финишу до ПРЕОКРЕТА, наставља се борба за титулу!