АЦБ ЛИГА: Барселона НЕВЕРОВАТНИМ резултатом најавила меч са Звездом (ФОТО)

15.10.2017. 21:18
Dangubić
Дангубић / Извор: МН Press

Утакмица 2. кола игра се у петак.

Кошаркаши Барселоне декласирали су у мечу 4. кола АЦБ лиге екипу Компостеле, чак са 44 поена разлике. Наредни противник Црвене звезде у 2. колу Евролиге, славио је на домаћем паркету резултатом 102:58!

ВЕЛИКО ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Гроф Божовић ШОКИРАО Зенит, Манћини на КОЛЕНИМА! (ФОТО)

АБА ЛИГА: Нема више непоражених, Будућност савладала Звезду (ФОТО)

Гости су одолевали до прве четвртине, коју су изгубили "само" пет разлике (20:15), да би затим Каталонци кренули силовито да газе. До полувремена убацили су чак 29 поена у кош гостију, примивши само седам и прича је била завршена.

Ante Tomić u duelu sa Ognjenom Kuzmićem
Анте Томић у дуелу са Огњеном Кузмићем / Извор: МН Press

ТРЕСЛИ СЕ ОБРУЧИ У ЖЕЛЕЗНИКУ: Лесор и Старовлах замало СРУШИЛИ конструкцију (ВИДЕО)

Барсу је са 19 поена предводио репрезентативац Пјер Ориола са 19 кошева, пет мање постигао је новајлија из Ефеса Томас Ертел, док је центар Анте Томић на 11 поена додао 6 ухваћених лопти и пет асистенција. Довољан податак о надмоћности Блау Гране је да се само Марк Гарсија није уписао на стрелце у овом мечу.

Подсетимо, Каталонци у петак излазе на мегдан Црвеној звезди, у утакмици другог кола елитног кошаркашког такмичења.