АЛИМПИЈЕВИЋ: Ритам нам не одговара, Фелдин повредио зглоб

18.01.2018. 22:55
Dušan Alimpijević
Душан Алимпијевић / Извор: МН Press

Звезда поражена у Тел Авиву.

Кошаркаши Црвене звезде поражени су од Макабија у Тел Авиву са 89:75 у 19. колу Евролиге, у мечу где су били без Пере Антића који није ни допутовао у Израел, а током саме утакмице остали и без Џејмса Фелдина због повреде. У таквој ситуацији пораз и не чуди много, иако су црвено-бели имали неколико добрих прилика да меч учине неизвеснијим.

ЕВРОЛИГА: Звезда без шансе против Макабија, повређен Фелдин!

ПРШТАЛО НА СВЕ СТРАНЕ: Теодосићева ЛЕКЦИЈА сјајном Јокићу! (ВИДЕО)

Тренеру Црвене звезде Душану Алимпијевићу били су јасни узроци пораза, а открио је и каква је ситуација са повредом Фелдина за којег се још увек не зна колико ће паузирати.

Džejms Feldin
Џејмс Фелдин / Извор: МН Press

- Нисмо контролисали њихову транзицију у првом полувремену, а нисмо контролисали ни њихов офанзивни скок. Увек када смо имали добар резултат у првом полувремену и допуштали смо им велике серије, посебно из игре у транзицији. У другом делу смо показали карактер, који је добар, али није био довољан. За мој тим је једна ствар јако важна. Немамо никакву предност у овом ритму, јер смо тим који има неколико младих играча и играмо са много ротације, али тешко је задржати тако висок ниво 40 минута. Тешко је за нас. Што се тиче Фелдина, мислим да је у питању зглоб - рекао је Алимпијевић.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.