ЕВРОКУП: Тофаш победио и направи огужву иза НЕПРИКОСНОВЕНОГ Партизана (ФОТО)

23.10.2019. 21:33
KK Tofaš
KK Тофаш / Извор: МН Press

Турски представни стигао до друге победе.

Кошаркаши Тоифаша савладали су Ритас у четвртом колу Б групе Еврокупа са 91:81 (22:21, 29:26, 16:15, 24:19) и тако дошли до друге победе, док је литвански представник претрпео и трећи пораз. Тофаш је сада у групи клубова заједно са Локомолтивом и Венецијом који имају скор од по две победе и пораза иза Партизана који је једини непоражен тим у групи.

Soccer портал – нова спортска платформа за искусне играче

СА ОВОМ АТМОСФЕРОМ? Бирчевић ХВАЛИО Гробаре!

ГРОБАРИ, УВЕК ЋУ ВАС ПАМТИТИ: Американац из Локомотиве очаран атмосфером у Београду

Од старта је Тофаш имао предност на овом мечу, али није домаћин успеовао да дође до већег вођства против Ритаса. Ипак, на полувремену је Тофаш имао предност 51:47. Вођство домаћин није испуштао ни у наставку, да би потпуно преломио меч у последњој четвртини када је у једном тренутку стигао и до максималног вођства 86:71. До краја су гости из Литваније успели само да ублаже пораз.

Најбољи у Тофашу био је Девин Вилијамс са 16 поена и 10 скокова, док је Муншин Јашар постигао 14 поена. У Ритасу су се издвојили Терел Холовеј са 20 поена и Пако Круз са 17.

Погледајте слике Андрее Сасу, девојке Андрее Јанонеа

ШОУ НА СТАРТУ НБА СЕЗОНЕ: Кавај послао по бурек Леброна и показао ко је нови газда у Лос Анђелесу (ВИДЕО)

НИКАД ГА НИСТЕ ВИДЕЛИ У ОВАКВОМ ИЗДАЊУ: Тодорић ЗАПЕВАО са Гробарима, ТРЕСАО се Пионир! (ВИДЕО)

ПОСЛЕ НОВОГ ТРИЈУМФА: Тринкијери ПРИЧАО о повреди Томаса, а онда је показао зашто је ВЕЛИКИ тренер!

ЈАРАМАЗ НИЈЕ ИМАО ДИЛЕМУ: Хоћу поново у Пиониру, боље је него у Арени!

ОВО СУ ЧЕКАЛЕ ДЕЛИЈЕ: Саша Обрадовић ПРИЧАО о повратку у Звезду