ЕВРОЛИГА: Зенит одиграо утакмицу после месец дана и одмах изгубио (ВИДЕО)

05.11.2020. 20:22
KK Zenit
KK Зенит / Извор: Профимедиа

Олимпијакос славио у Русији.

У првој евролигашкој утакмици након паузе од 27 дана Зенит је на свом паркету поражен од Олимпијакоса у утакмици 7. кола резултатом 66:75 (20:19, 7:22, 16:17, 23:17) , грчки клуб је фантастичном одбраном у другој четвртини преломио меч и тако стигао до четврте победе.

НИСУ ГА ЗАБОРАВИЛИ: Партизан се јавно опростио од Шћепановића!

НИЈЕ МОГАО ДА ПАДНЕ НИЖЕ: Нећете веровати са којим клубом тренира Марио Балотели

ЛИГА ЕВРОПЕ: Црвена звезда - Гент 0:0 (УЖИВО)

Милан одлично гура на свим пољима, а вечерас (21.00) против Лила могао би практично да обезбеди пролазак групе у Лиги Европе. Квота на кеца на Сан Сиру је 1,75, на дуплу шансу X2 2,08, а на опкладу 3 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Милан - Лил.

Зенит је у 14. минуту повео са 25:23, али је до краја првог полувремена постигао само 2 поена, а пирејски клуб серијом 18:2 стекао предност коју до краја меча више није испуштао, а домаћин је тек у завршници успео да приђе на једноцифрену разлику.

Хасан Мартин је био најефикаснији у победничком тиму са 16 поена, Шекил Mekkisik је додао 10, док је код Зенита некадашњи кошаркаш Црвене звезде Били Берон убацио 13, а Остин Холинс 12 поена.