Ф8 ЕВРОЛИГЕ: Мега преокретом СРУШИЛА још једног великана, на корак од првог места у групи

17.05.2019. 12:39
Aleksandar Langović
Александар Ланговић / Извор: МН Press

На корак од првог места у групи.

Јуниори Мега Bemaxa остварили су и другу победу на Ф8 Евролиге у Виторији. После Макабија, они су убедљиво савладали Бајерн из Минхена са 87:74 ( 20:26, 20:24, 27:11, 20:13), након преокрета и тако су дошли на корак од освајања првог места у групи.

Људи широм Балкана помажу чувеном кошаркашу да уради НЕШТО СЈАЈНО за клинце, ево како да се и ви укључите

ПОСЛЕ ИНТЕРЕСОВАЊА ВИРТУСА: Теодосић ПРОГОВОРИО о Салету Ђорђевићу (ФОТО)

МЕГАПРЕОКРЕТ: Били су на ивици ПОНОРА! Губили 17 разлике, а онда се десило ЧУДО (ВИДЕО ФОТО)

Бајерн је био бољи ривал у првом полувремену, играчи тренера Бранка Милисаљевића ниједном нису водили у првих 20 минута, а Баварци су на одмор отишли са двоцифреном предношћу (50:40). Трећа четвртина је била пресудна, Мега је тај део игре добила са 27:11, а када је први пут повела, минут и по пре краја треће четвртине, више није испуштала предност до краја меча.

Андрић и Марковић су били најефикаснији код Меге са 14 поена, Брекић је убацио поен мање, а двоцифрен је био и Бумбић са 11 поена. Код Бајерна сјајан је био Рудан са 27 поена, док је Џорџ убацио 19.

У последњем мечу у групи Мега ће се у недељу од 11 часова састати са Жалгирисом.

Погледајте слике навијачице Лација Ане Фалки.