ПРИПРЕМЕ БЕЗ ПОРАЗА: Још један тријумф Звезде, овом приликом муштерије су били Турци (ФОТО)

09.09.2017. 20:26
Nemanja Dangubić
Немања Дангубић / Извор: МН Press

Најефикаснији су били Дангубић и Бјелица.

Екипа Црвене звезде у досадашњем току припрема не зна за пораз. Данас су изабраници Душана Алимипијевића у дворани "Александар Николић" савладали турски тим Бурсу са 83:70. Гости су на полувремену водили 34:33, а црвено-бели су додали гас у трећем периоду, који су добили 32:20 и потом меч рутински привели крају.

МОРАО ЈЕ ДА ПЕЦНЕ СРБЕ: Ево шта хрватска кошаркашка легенда мисли о шансама Орлова на ЕП (ФОТО)

АКО ПОБЕДИ МАЂАРСКУ: Србија ће у четвртфиналу ЕП играти против Италије (ФОТО)

Сјајно је одиграо је Немања Дангубић са учинком од 15 поена и 3 скока, а врло добру партију пружио је Никола Радичеви, који је уз 7 поена имао 3 скока и 9 асистенција. Милко Бјелица је укњижио 16 поена и 3 скока, Никола Јовановић 11 поена и 4 скока, а Матијас Лесор је уз 13 поена ухватио 9 лопти.

Српски и регионални шампион у досадашњем току припрема има све победе, а против Бурсе је до победе стигао у другом полувремену. Након 20 минута гости су водили са 34:33, а Звезда је трећи квартал добила са 32:20 и до краја је мирно привела меч крају.

ЕВРОБАСКЕТ 2017: Чудесан резултат меча између Немачке и Француске (ФОТО)

Сјајан меч одиграо је Немања Дангубић са 15 поена и 3 скока, а поново је главни ‚пакер‘ био Никола Радичевић који је уз 7 поена имао 3 скока и 9 асистенција. Милко Бјелица убацио је 16 поена уз 3 скока, Никола Јовановић је имао 11 поена и 4 скока, а Матијас Лесор је уз 13 поена ухватио 9 лопти