17°C
30.04.2024.
117.1205
109.1422

PRIPREME BEZ PORAZA: Još jedan trijumf Zvezde, ovom prilikom mušterije su bili Turci (FOTO)

09.09.2017. 20:26
Nemanja Dangubić
Nemanja Dangubić / Izvor: MN Press

Najefikasniji su bili Dangubić i Bjelica.

Ekipa Crvene zvezde u dosadašnjem toku priprema ne zna za poraz. Danas su izabranici Dušana Alimipijevića u dvorani "Aleksandar Nikolić" savladali turski tim Bursu sa 83:70. Gosti su na poluvremenu vodili 34:33, a crveno-beli su dodali gas u trećem periodu, koji su dobili 32:20 i potom meč rutinski priveli kraju.

MORAO JE DA PECNE SRBE: Evo šta hrvatska košarkaška legenda misli o šansama Orlova na EP (FOTO)

AKO POBEDI MAĐARSKU: Srbija će u četvrtfinalu EP igrati protiv Italije (FOTO)

Sjajno je odigrao je Nemanja Dangubić sa učinkom od 15 poena i 3 skoka, a vrlo dobru partiju pružio je Nikola Radičevi, koji je uz 7 poena imao 3 skoka i 9 asistencija. Milko Bjelica je uknjižio 16 poena i 3 skoka, Nikola Jovanović 11 poena i 4 skoka, a Matijas Lesor je uz 13 poena uhvatio 9 lopti.

Srpski i regionalni šampion u dosadašnjem toku priprema ima sve pobede, a protiv Burse je do pobede stigao u drugom poluvremenu. Nakon 20 minuta gosti su vodili sa 34:33, a Zvezda je treći kvartal dobila sa 32:20 i do kraja je mirno privela meč kraju.

EVROBASKET 2017: Čudesan rezultat meča između Nemačke i Francuske (FOTO)

Sjajan meč odigrao je Nemanja Dangubić sa 15 poena i 3 skoka, a ponovo je glavni ‚paker‘ bio Nikola Radičević koji je uz 7 poena imao 3 skoka i 9 asistencija. Milko Bjelica ubacio je 16 poena uz 3 skoka, Nikola Jovanović je imao 11 poena i 4 skoka, a Matijas Lesor je uz 13 poena uhvatio 9 lopti