ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ: Нејмар запалио МАРАКАНУ, а онда изјавом ШОКИРАО све земљаке! (ВИДЕО + ФОТО)

21.08.2016. 08:17
Nejmar
Нејмар / Извор: Реутерс

Бразил после извођења пенала савладао Немачку и дошао до златне олимпијске медаље.

Фудбалска репрезентација Бразила освојила је вечерас први пут у историји златну медаљу на Олимпијским играма.Бразил је у финалу Игара у Рио де Жанеиру победио Немачку после бољег извођења једанаестераца.

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА МУСЛИНА: Србија ОСЛАБЉЕНА против Ирске (ФОТО)

После регуларних 90 минута игре резултат је био 1:1. Бразил је повео голом Нејмара  фантастичним голом из слободног ударца у 26. минуту, а изједначење Немачкој донео је Максимилијан Мајер у 59. минуту.

ШИРОМ ЕВРОПЕ: Деби Грујића, победа Челсија, ШЕСТИЦА Барсе, Игуаин одмах стрелац (ВИДЕО ФОТО)

До краја меча, као ни у продужецима није било голова, па су победника решили пенали. Бразил је био бољи, пет пута је погађао мрежу противника, а Немачка четири. Одлучујући пенал погодио је Нејмар.

НЕЋЕ ДА ЋУТИ: Јокановић ОШТАР на језику, а има ВЕЛИКИ разлог (ФОТО)

-  Већ сам разговарао са својом породицом. Почев од данас, не желим да будем капитен Бразила. Ово је порука за Титеа - рекао је Нејмар и шокирао све Бразице коју само који минут били у трансу после освајања златне медаље.
Репрезентација Нигерије освојила је бронзану медаљу, пошто је у мечу за треће место победила Хондурас са 3:2.