TADIĆ PROMAŠIO PENAL: Fener ipak BRILJIRAO (VIDEO)

07.01.2024. 18:02
Dušan Tadić
Dušan Tadić / Izvor: Profimedia

Nova pobeda turskog velikana...

Fudbaleri Fenerbahčea deklasirali su Istanbulsport 5:1 u gostima u okviru 18. kola turskog šampionata.

FA KUP: Petarda Sitija - ubedljiv i LidsFK Mančester siti

FA KUP: Petarda Sitija - ubedljiv i Lids

”TITULA JE ODLUČENA JOŠ U JUNU”: Partizanov BISER bez dlake na jeziku!Nemanja Nikolić

”TITULA JE ODLUČENA JOŠ U JUNU”: Partizanov BISER bez dlake na jeziku!

ILIĆEVA ČAROLIJA SE NASTAVLJA: Atromitos ponovo slavio!Saša Ilić

ILIĆEVA ČAROLIJA SE NASTAVLJA: Atromitos ponovo slavio!

Apsolutna zvezda utakmice bio je turski reprezentativac Čengiz Under sa četiri gola, koje je postigao u rasponu od 4. do 46. minuta!

Goleadi je doprineo i Edin Džeko koji nastavlja "mrtvu trku" sa Ikardijem na listi najboljih strelaca - ovo mu je bio 13. gol u prvenstvu, a 17. u svim takmičenjima ove sezone.

Danas se nije proslavio Dušan Tadić koji je imao idealn šansu da pečatira ubedljivu pobedu sa "bele tačke" međutim njegov uarac sa 11 metara odbranio je golman Istanbulspora u 65. minutu.

Već tada je rezultat bio onaj koji je ostao na snazi do kraja pa promašaj srpskog fudbalera nije nimalo poremetio utisak o sjajnoj predstavi gostiju.

Fener je preuzeo prvo mesto na tabeli od Galatasaraja koji, doduše, iam meč manje.

Istanbul ostaje prikovan za dno tabele sa učinkom 2-2-14.