ТАДИЋ ПРОМАШИО ПЕНАЛ: Фенер ипак БРИЉИРАО (ВИДЕО)

07.01.2024. 18:02
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Нова победа турског великана...

Фудбалери Фенербахчеа декласирали су Истанбулспорт 5:1 у гостима у оквиру 18. кола турског шампионата.

ФА КУП: Петарда Ситија - убедљив и ЛидсFK Mančester siti

ФА КУП: Петарда Ситија - убедљив и Лидс

”ТИТУЛА ЈЕ ОДЛУЧЕНА ЈОШ У ЈУНУ”: Партизанов БИСЕР без длаке на језику!Nemanja Nikolić

”ТИТУЛА ЈЕ ОДЛУЧЕНА ЈОШ У ЈУНУ”: Партизанов БИСЕР без длаке на језику!

ИЛИЋЕВА ЧАРОЛИЈА СЕ НАСТАВЉА: Атромитос поново славио!SaÅ¡a Ilić

ИЛИЋЕВА ЧАРОЛИЈА СЕ НАСТАВЉА: Атромитос поново славио!

Апсолутна звезда утакмице био је турски репрезентативац Ченгиз Ундер са четири гола, које је постигао у распону од 4. до 46. минута!

Голеади је допринео и Един Џеко који наставља "мртву трку" са Икардијем на листи најбољих стрелаца - ово му је био 13. гол у првенству, а 17. у свим такмичењима ове сезоне.

Данас се није прославио Душан Тадић који је имао идеалн шансу да печатира убедљиву победу са "беле тачке" међутим његов уарац са 11 метара одбранио је голман Истанбулспора у 65. минуту.

Већ тада је резултат био онај који је остао на снази до краја па промашај српског фудбалера није нимало пореметио утисак о сјајној представи гостију.

Фенер је преузео прво место на табели од Галатасараја који, додуше, иам меч мање.

Истанбул остаје прикован за дно табеле са учинком 2-2-14.