Ronaldo nastavio trku ka "srpskom" Al Hilalu (VIDEO)

11.11.2023. 22:00
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Profimedia

Portugalac ponovo pogodio...

Veoma je zanimljivo na terenima u Saudijskoj Arabiji. Al Hilal, za koji nastupaju srpski reprezentativci, i dalje drži prvo mesto. Dok Al Nasr Kristijana Ronalda, zaostaje četiri boda. Ekipa za koju nastupa legendarni Portugalac slavila je na gostovanju protiv Al Vehda sa 3:1. Jedan od najboljih fudbalera svih vremena se ponovo upisao u listu strelaca.

MILAN ISPUSTIO 2:0! Leće za četiri minuta rastužio RosonereFK Milan

MILAN ISPUSTIO 2:0! Leće za četiri minuta rastužio Rosonere

HOROR U SRPSKOM FUDBALU! Navijači Zemuna poslali golmana Rada u Urgentni centarFK Rad

HOROR U SRPSKOM FUDBALU! Navijači Zemuna poslali golmana Rada u Urgentni centar

ĐOKOVIĆ GLEDAO KOSTIĆEVE MAJSTORIJE: Dve asistencije Srbina za petu pobedu Juventusa u nizu (VIDEO)FK Juventus, Filip Kostić

Posle odigranih 13 kola, Ronaldo ima isto toliko golova uz još sedam asistencija, dok je Aleksandar Mitrović na cifri od 10 golova u ovom trenutku.

Al Nasr je večeras došao u prednost u 11. minutu golom Teljesa. Do odlaska na pauzu uspeli su preko Al Amrija da povećaju i na 2:0.

Posle sama četiri minuta igre u drugom poluvremenu, mreža domaćih ponovo se zatresla. Ovoga puta pogodak je postigao Kristijano Ronaldo.

Do kraja utakmice zatresla se i mreža Al Nasra. Jedini pogodak za domaću ekipu postigao je Anselmo, a igrao se 81. minut.