Роналдо наставио трку ка "српском" Ал Хилалу (ВИДЕО)

11.11.2023. 22:00
Kristijano Ronaldo
Кристијано Роналдо / Извор: Профимедиа

Португалац поново погодио...

Веома је занимљиво на теренима у Саудијској Арабији. Ал Хилал, за који наступају српски репрезентативци, и даље држи прво место. Док Ал Наср Кристијана Роналда, заостаје четири бода. Екипа за коју наступа легендарни Португалац славила је на гостовању против Ал Вехда са 3:1. Један од најбољих фудбалера свих времена се поново уписао у листу стрелаца.

МИЛАН ИСПУСТИО 2:0! Леће за четири минута растужио РосонереFK Milan

МИЛАН ИСПУСТИО 2:0! Леће за четири минута растужио Росонере

ХОРОР У СРПСКОМ ФУДБАЛУ! Навијачи Земуна послали голмана Рада у Ургентни центарFK Rad

ХОРОР У СРПСКОМ ФУДБАЛУ! Навијачи Земуна послали голмана Рада у Ургентни центар

ЂОКОВИЋ ГЛЕДАО КОСТИЋЕВЕ МАЈСТОРИЈЕ: Две асистенције Србина за пету победу Јувентуса у низу (ВИДЕО)FK Juventus, Filip Kostić

После одиграних 13 кола, Роналдо има исто толико голова уз још седам асистенција, док је Александар Митровић на цифри од 10 голова у овом тренутку.

Ал Наср је вечерас дошао у предност у 11. минуту голом Тељеса. До одласка на паузу успели су преко Ал Амрија да повећају и на 2:0.

После сама четири минута игре у другом полувремену, мрежа домаћих поново се затресла. Овога пута погодак је постигао Кристијано Роналдо.

До краја утакмице затресла се и мрежа Ал Насра. Једини погодак за домаћу екипу постигао је Анселмо, а играо се 81. минут.