ДРАМАТИЧНО НА "ДЕЛ АРИ": Михина Болоња СРУШИЛА Брешу у самом финишу! (ВИДЕО)

01.02.2020. 20:01
Siniša Mihajlović
Синиша Михајловић / Извор: Профимедиа

Узбудљив програм у Серији А.

Фудбалери Болоње надиграли су Брешу на стадиону "Ренато Дел Ара" са 2:1 (1:1) у 22. колу Серије А. Болоњези, нашег тренера Синише Михајловића, су до нова три бода у италијанском шампионату стигли после преокрета и великих узбуђења, голом Банија у 89. минуту утакмице.

МИТАР ОПЕТ НА ВРХУ: Фулам славио у ТРИЛЕРУ, а Србин постигао БОМБАСТИЧАН гол! (ВИДЕО)

ЛА ЛИГА: Бензема донео победу Реалу, Јовићу ни минут у дербију Мадрида (ВИДЕО)

МА, КАКАВ САДИК! Одбрана је СМЕШНА... Ђурић ЖЕСТОКО УДАРИО на Партизан, а Вулетићев ОДГОВОР запалио је Интернет!

Бреша је повела голом Торегроса из једанаестерца у 36. минуту, а изједначио је Рикардо Орсолини седам минута касније, на додавање везисте Ембаја.

Гол младог репрезентативца Италије, кога је Болоња летос откупила од Јувентуса, је био права мајсторија, али радост домаћима донео је већ поменути Бани који је минут пре последњег судијског звиждука сјајно покупио лопту на другој стативи и у путио ударац вредан бодова.

У другом мечу дана на Сардинији Каљари и Парма су поделили бодове (2:2), а изједначење тиму са "Енцо Тардинија" донео је Корнелијус у четвртом минуту судијске надокнаде.

А, ево како тренутно изгледа табела у Калчу.

Погледајте како изгледа Каролин Дијаз, девојка Бразилца Каке

ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈА ДОВЕЛА ПОЈАЧАЊЕ: Бивши играч вечитих ривала стигао у Љубљану (ФОТО)

ГОБЕЉИЋ: Сваки гол значи, али најважније је да смо дали све од себе (ВИДЕО)

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА СП: Србија моћна против Украјине у Нишу