DRAMATIČNO NA "DEL ARI": Mihina Bolonja SRUŠILA Brešu u samom finišu! (VIDEO)

01.02.2020. 20:01
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia

Uzbudljiv program u Seriji A.

Fudbaleri Bolonje nadigrali su Brešu na stadionu "Renato Del Ara" sa 2:1 (1:1) u 22. kolu Serije A. Bolonjezi, našeg trenera Siniše Mihajlovića, su do nova tri boda u italijanskom šampionatu stigli posle preokreta i velikih uzbuđenja, golom Banija u 89. minutu utakmice.

MITAR OPET NA VRHU: Fulam slavio u TRILERU, a Srbin postigao BOMBASTIČAN gol! (VIDEO)

LA LIGA: Benzema doneo pobedu Realu, Joviću ni minut u derbiju Madrida (VIDEO)

MA, KAKAV SADIK! Odbrana je SMEŠNA... Đurić ŽESTOKO UDARIO na Partizan, a Vuletićev ODGOVOR zapalio je Internet!

Breša je povela golom Toregrosa iz jedanaesterca u 36. minutu, a izjednačio je Rikardo Orsolini sedam minuta kasnije, na dodavanje veziste Embaja.

Gol mladog reprezentativca Italije, koga je Bolonja letos otkupila od Juventusa, je bio prava majstorija, ali radost domaćima doneo je već pomenuti Bani koji je minut pre poslednjeg sudijskog zvižduka sjajno pokupio loptu na drugoj stativi i u putio udarac vredan bodova.

U drugom meču dana na Sardiniji Kaljari i Parma su podelili bodove (2:2), a izjednačenje timu sa "Enco Tardinija" doneo je Kornelijus u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

A, evo kako trenutno izgleda tabela u Kalču.

Pogledajte kako izgleda Karolin Dijaz, devojka Brazilca Kake

CEDEVITA OLIMPIJA DOVELA POJAČANJE: Bivši igrač večitih rivala stigao u Ljubljanu (FOTO)

GOBELJIĆ: Svaki gol znači, ali najvažnije je da smo dali sve od sebe (VIDEO)

KVALIFIKACIJE ZA SP: Srbija moćna protiv Ukrajine u Nišu