РАСНИ ГОЛГЕТЕР: Пријовић РЕШЕТА против досадашњег ЛИДЕРА табеле и ГОЛОВИМА чува Ал Итихад (ВИДЕО)

13.04.2019. 21:00
Aleksandar Prijović
Александар Пријовић / Извор: МН Press

Сјајна форма српског репрезентативца.

Српски репрезентативац Александар Пријовић постигао је два поготка у победи Ал Итихада над Ал Наср ријадом у 27. колу Премијер лиге Саудијске Арабије.

ЕРЕДИВИЗИЈА: Тадић наставио да решета, Ајакс прегазио Екселсиор (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Раднички немоћан пред црвено-белима, Звезда славила у дербију (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Покренуо се Парни Ваљак, тријумф Партизана у празној Хумској! (ВИДЕО ФОТО)

Екипа Ал Итихада је тријумфовала на тешком гостовању резултатом 3:2, а прва два гола на мечу је постигао српски нападач.

Пријовић је у 32. минуту постигао први гол на утакмици.

Расни голгетер је 11 минута касније удвостручио предност свог тима.

Средином другог дела је Абдеразак Хамдалах у размаку од пет минута са два гола поравнао резултат, али је два минута пре краја Фахад Мосаед Ал Мувалад Ал Харби донео победу Ал Итихаду.

Ал Итихад је овом победом побегао из опасне зоне, а Ал Наср је поразом испустио прво место на табели.

Погледајте како изгледа позната хокејашка навијачица Јулијана Тригубчак.