ШОК ЗА МИЛОЈЕВИЋА И АЛ АХЛИ: Србин и његова екипа просули бодове у финишу меча, титула је све даље

27.02.2021. 22:26

Клуб из Џеде пао у финишу утакмице.

Фудбалери Ал Ахлија поражени су од Ал Фејсалија резултатом 2:1 у гостима, у оквиру 21. кола шампионата Саудијске Арабије. Био је то већ четврти меч заредом који екипа Владана Милојевића није успела да победи, уписала је у том низу два ремија, те сада каска за водећим Ал Шабабом шест бодова, уз меч више.

Овај викенд ти може донети много узбуђења: ОСВОЈИ НОВАЦ ИЗ ФОТЕЉЕ!

КАО У ДОБРА СТАРА ВРЕМЕНА: Живковић ОПЕТ стрелац, три меча - три гола!

САДИК ЈЕ НЕЗАУСТАВЉИВ: Промашио пенал, па се ИСПРАВИО! Алмерија ГРАБИ ка Ла лиги (ВИДЕО)

Ал Ахли је повео голом Султана Мандаша у 49. минуту, чиме је овај фудбалер "поништио" кикс најбољег играча Омара Ал Соме који мало пре истека првог полувремена промашио пенал и прилику да још тада доведе госте у вођство.

Тотални преокрет виђен је у самом финишу сусрета. Прво је Жулио Тавареш у 83. минуту реализовао једанаестерац,  а у другом минуту надокнаде прецизан је био Мухамед Ал Сајари.

Овај пораз Милојевића и његове играче болеће више него већина претходних ове сезоне, јер је стигао након прекорета у последњих десетак минута меча.