МОЋНА БАНАНА КОЈА ОПИСУЈЕ ЧИТАВ МЕЧ: Лојд се сјурио ка кошу, а онда - РАМПА! Ништа му није полазило за руком (ВИДЕО)

26.11.2020. 21:11
Džordan Lojd
Џордан Лојд / Извор: Фото: МН Press - Twitter printscreen/@euroleague

Стоп!

Кошаркаши београдске Црвене звезде коју предводи Саша Обрадовић у 11. колу Евролиге дочекали су екипу Анадолу Ефеса на чијем челу је искусни Ергин Атаман. Београдски клуб је забележио још један пораз - Турци су их савладали резултатом 64:75.

ДОКТОРСКА ДИСЕРТАЦИЈА ДЕЈАНА СТАНКОВИЋА: Црвена звезда у стилу Мурињових екипа савладала Гент!

ПРОЈЕКТИЛ, БОМБА - МА АТОМСКА БОМБА: Видите Његошеву голчину у 1. МИНУТУ са 25 метара! ТРИК после корнера (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА НЕМОЋНА ПРОТИВ ЕФЕСА: Турски клуб наставио серију победа над црвено-белима (ФОТО)

Рампа Криса Синглтона после продора Џордана Лојда из другог полувремена можда и најбоље описује читав меч.

Није успела Звезда да наметне своју игру, није успела одбраном да притисне ривала, а у нападу јој је ретко шта полазило за руком. Посебно је био индиспониран најбољи играч црвено-белих Џордан Лојд који се на крају зауставио на 10 поена, али уз слаб проценат шута - 0/4 за три, 3/10 за два, 4/6 са слободних бацања.